OPLOCENÍ BEKOV 1.150 (zboží skladem)


Foto1

Cena: 800,- Kč vč. DPH Dílenské pracovní stoly koupit

Základní řada oplocení s elegantním, jednoduchým motivem, oblíbená zejména v moderní architektuře. Oplocení, které prostě upozorní každého, kde začíná Váš pozemek.

BEKOV, to je unikátní kombinace klasických prvků betonového oplocení s originálními, kovovými plotovými dílci s povrchovou úpravou.

Tímto jedinečným spojením technologií získáváte výrobek s neobyčejně dlouhou životností. Jedinou součástí oplocení, která se nachází pod zemí je betonový sloupek, který podobně, jako každý betonový základ většiny staveb časem zraje a získává tak lepší pevnostní charakteristiky. Rovněž kovová část oplocení je opatřena povrchovou úpravou – žárovým zinkováním. Toto provedení přináší možnost následně doplnit barevné provedení dle svého vkusu a to ideálně tři měsíce po osazení oplocení na pozemku, respektive po zvětrání vrstvy zinku, což je ideální stav pro nanesení finální barvy. Současně tak zabráníte porušení barevného pokrytí během dopravy a montážních prací.

Oplocení nevyžaduje speciální přípravu pro stavbu a tak není potřeba zdlouhavého budování základů. Postačí pouze v pravidelných vzdálenostech zabetonovat sloupky do připravených jamek.

Všechny plotové, kovové dílce jsou opatřeny technologickými otvory, v ocelové pásovině, ve spodní části, prostřednictvím kterých je možno každý dílec upevnit do betonových výplní (desek), prostřednictvím chemických kotev nebo nastřelením speciálních hřebů.

Koupí našeho plotového systému se Vám tak dostává výjimečného spojení účelné, ekonomické a kvalitní investice.

Rozměry oplocení BEKOV 1:

BEKOV 1.150 - výšku oplocení 1,5 m získáte kombinací jedné betonové desky s výškou každé 0,5 m, délkou 2 m a kovového plotového dílce s výškou 1 m.

Ke každému jednotlivému typu oplocení jsou v nabídce naší společnosti branky a dvoukřídlá vrata shodná s motivem použitých plotových dílců.

Oplocení BEKOV dostáváte za velice příznivou cenu díky průmyslové velkovýrobě veškerých komponentů jak betonových, tak i kovových.

Příklad výpočtu ceny oplocení vysokého 1,5 m:

Jednotka výpočtu ceny sestává z jednoho průběžného sloupku, jedné betonové desky a jednoho kovového plotového dílce.
- betonový, průběžný/koncový sloupek 1,5 m - 363,- Kč,- vč DPH
- betonová deska 0,5/2 m - 278,- Kč,- vč DPH
- kovový plotový dílec BEKOV 1 s výškou 1 m - 800,- Kč,- vč DPH

Cena celkem za jedno plotové pole – 1.441,- Kč,- vč DPH

Ceny ostatních komponentů:

- betonový, rohový sloupek 1,5 m - 472,- Kč,- vč DPH

Montáž plotu

Nabízíme montáže našich plotů BEKOV.

Cena montáže:
- montáž sloupku (výkop, osazení, betonáž, vč. betonu) - 726,- Kč/1ks vč. DPH
- montáž panelu - 194,- Kč/1ks vč. DPH
- montáž kovové výplně - 194,- Kč/1ks vč. DPH

Doprava materiálu:

- do 2 tun 18,50 Kč/km vč. DPH, bez skládání na místě, to musí zajistit zákazník
- nad 2 tuny auto s hydraulickou rukou 37,50 Kč/km vč. DPH, skládání 109,- Kč/paleta vč. DPH
Palety nevratné, cena 242,- Kč/1ks vč. DPH.

Cenovou nabídku Vám zpracujeme dle konkrétního zadání, stačí zaslat poptávku na naší emailovou adresu - eurodumcz@seznam.cz.

Foto2

Foto3

Foto4

Foto5

Foto6

ZPĚT