Kovová výplň pro betonový plot BEKOV 3.200 (zboží na objednávku)


Foto1

Cena: 2032,- Kč vč. DPH Dílenské pracovní stoly koupit

Zdvojené svislé prvky jsou zajímavým estetickým řešením, které si uchovává svou přímočarost i jednoduchost ale dostatečně přesvědčivě sděluje svému okolí, že tady jste doma Vy.
BEKOV, to je unikátní kombinace klasických prvků betonového oplocení s originálními, kovovými plotovými dílci s povrchovou úpravou.
Tímto jedinečným spojením technologií získáváte výrobek s neobyčejně dlouhou životností. Jedinou součástí oplocení, která se nachází pod zemí je betonový sloupek, který podobně, jako každý betonový základ většiny staveb časem zraje a získává tak lepší pevnostní charakteristiky. Rovněž kovová část oplocení je opatřena povrchovou úpravou - žárovým zinkováním. Toto provedení přináší možnost následně doplnit barevné provedení dle svého vkusu a to ideálně tři měsíce po osazení oplocení na pozemku, respektive po zvětrání vrstvy zinku, což je ideální stav pro nanesení finální barvy. Současně tak zabráníte porušení barevného pokrytí během dopravy a montážních prací.
Oplocení nevyžaduje speciální přípravu pro stavbu a tak není potřeba zdlouhavého budování základů. Postačí pouze v pravidelných vzdálenostech zabetonovat sloupky do připravených jamek.
Všechny plotové, kovové dílce jsou opatřeny technologickými otvory, v ocelové pásovině, ve spodní části, prostřednictvím kterých je možno každý dílec upevnit do betonových výplní (desek), prostřednictvím chemických kotev nebo nastřelením speciálních hřebů.
Koupí našeho plotového systému se Vám tak dostává výjimečného spojení účelné, ekonomické a kvalitní investice.

Rozměry kovové výplně pro betonový plot BEKOV 3:

BEKOV 3.200 - výška výplně 1,5 m, délka výplně 2m.
Ke každému jednotlivému typu oplocení jsou v nabídce naší společnosti branky a dvoukřídlá vrata shodná s motivem použitých plotových dílců.
Kovové výplně pro betonové ploty BEKOV dostáváte za velice příznivou cenu díky průmyslové velkovýrobě.

Cenovou nabídku Vám zpracujeme dle konkrétního zadání, stačí zaslat poptávku na naší emailovou adresu - eurodumcz@seznam.cz.

Foto2

Foto3

Foto4

Foto5

Foto6

ZPĚT