PŘÍSTŘEŠKY PRO AUTA
Materiál konstrukce: ocel, žárové zinkování
Váhy přístřešků pro auta se pohybují od 250 do 400 kg podle konkrétního typu a provedení.
Sněhová zátěž přístřešků je 150 kg/1m2.

Přístřešek na auto - plochá střecha
26 900 kč (včetně DPH)
*V rámci této akce má kupující možnost, při nákupu přístřešku, přikoupit druhý, ve stejné, nebo nižší hodnotě. V takovém případě bude druhý přístřešek za polovinu ceny
VSTOUPIT
Přístřešek na auto - pultová střecha
26 900 kč (včetně DPH)
*V rámci této akce má kupující možnost, při nákupu přístřešku, přikoupit druhý, ve stejné, nebo nižší hodnotě. V takovém případě bude druhý přístřešek za polovinu ceny
VSTOUPIT

Přístřešek na auto - sedlová střecha
Cena od 34 900 kč (včetně DPH)
*V rámci této akce má kupující možnost, při nákupu přístřešku, přikoupit druhý, ve stejné, nebo nižší hodnotě. V takovém případě bude druhý přístřešek za polovinu ceny
VSTOUPIT
Přístřešek na auto - oblouková střecha
Cena od 36 900 kč (včetně DPH)
*V rámci této akce má kupující možnost, při nákupu přístřešku, přikoupit druhý, ve stejné, nebo nižší hodnotě. V takovém případě bude druhý přístřešek za polovinu ceny
VSTOUPIT

PŘÍSTŘEŠEK ČI KLASICKÁ GARÁŽ?

Přístřešky pro auta se stále více stávají oblíbenou alternativou klasické garáže. Zejména v posledních letech je běžným trendem vlastnictví více než jednoho auta v rodině a tím se objevuje i potřeba dalšího zastřešeného místa.
Přístřešek pro auto, jako alternativa klasické garáže, s sebou přináší hned několik výhod. V takovém srovnání vyniká zejména jednoduchost stavby a hlavně stavebních příprav. Dalším kritériem, kdy často jednoznačně vítězí přístřešek pro auto je ekonomická náročnost pořízení. Neméně důležitým a často rozhodujícím faktorem při výběru provedení stavby je doba realizace, která je v případě přístřešku pro auto zcela zanedbatelná ve srovnání se stavbou klasické garáže.
Svými vlastnostmi přístřešek pro auto prakticky nezaostává za klasickou garáží. Tvoří jej pevná, ocelová konstrukce, dostatečně odolná vůči povětrnostním podmínkám, díky povrchové úpravě žárovým zinkováním. Na rozdíl od klasické garáže, nedochází například ani k nežádoucímu kolísání teplot při střídání pobytu auta uvnitř místa parkování a venku.
Rozhodnutí se pro přístřešek může být daleko pružnější a snazší, jelikož nemusí být velkým problémem jeho přemístění na pozemku v případě potřeby.
Pro lepší představu o reálném vzhledu provedení jednotlivých typů přístřešků pro auta, má klient možnost navštívit vzorkovnu v areálu skladu společnosti EURODUM CZ s.r.o., v průmyslové zóně, ve Zděbradské ulici (naproti ITALINOXU), v Říčanech – Jažlovicích, kde jsou jednotlivé, nabízené přístřešky vystaveny.

Přístřešky pro auta (i pro jiné libovolné využití) od výrobce.

Délka zastřené plochy 6 metrů. Šířka zastřešené plochy 3 metry. Průjezdní šířka 2,4 metru. Průjezdní výšky 2, 2,4 a 3 metry. Čtyři druhy střechy: plochá, pultová, oblouková, sedlová. Pět druhů střešní krytiny: trapézový plech, polykarbonát, plechové tašky, betonové tašky, asfaltový šindel. Přístřešky pro auta jsou dodávány v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž, kterou lze zvládnout vlastními silami.
Přístřešky pro auta na Vaše přání přivezeme a smontujeme.

Přístřešky pro auta

Přístřešky pro auta jsou Vaším spolehlivým pomocníkem při ochraně Vašeho čtyřkolého miláčka. Přístřešek pro auto je velmi praktickým řešením situací, kdy se objeví nečekané přeháňky v podobě krupobití. Přístřešek pro auto ale stejně tak dobře poslouží při ochraně před nežádoucím znečištění ptactvem. V neposlední řadě oceníte přístřešek pro auto v zimním období, kdy dostatečně ochrání Vaše auto před sněhem i ledem a zbaví Vás tak nepříjemné procedury s jeho odstraňováním. Samozřejmostí je, přístřešek pro auto poskytne příjemné zastínění v době horkých letních dnů.

Celá konstrukce přístřešků pro auta je plně rozebíratelná a je dodávána v rozloženém stavu, včetně veškerého spojovacího materiálu. Všechny díly konstrukce, tvořící přístřešek pro auto, jsou vyrobeny z ocelových profilů. Toto řešení zaručuje, že se přístřešek pro auto stává dokonale stabilním i pevným. Přístřešek pro auto je opatřen povrchovou úpravou – žárovým zinkováním. Konečné barevné provedení pro auto přístřešek je tak ponecháno na samotném klientovi, který má možnost sám rozhodnout o barevném provedení, ale hlavně nanese finální barvu, dle doporučení ideálně tři měsíce po instalaci, v době, kdy pozinkování je již zvětralé a tudíž ideální pro finální barvu. Současně je tak zabráněno porušení barevného pokrytí v době, kdy je přístřešek pro auto expedován a následně smontován na místě svého určení.

Přístřešky pro auta jsou představeny ve čtyřech základních provedeních typů střech, dle jejího tvaru. Jedná se o přístřešek pro auto s plochou střechou, přístřešek pro auto se sedlovou střechou, přístřešek pro auto s obloukovou střechou a přístřešek pro auto s pultovou střechou. Klient má tak například možnost vybrat si svůj ideální přístřešek pro auto i s ohledem na nejvhodnější tvar střech okolních budov v místě, kde bude auto přístřešek instalován.

Rovněž střešní krytina pro auto přístřešek je variabilní. Přístřešek pro auto může být opatřen střešní krytinou v podobě trapézových plechů, betonových či plechových tašek, polykarbonátových desek i šindelem. Varianty krytiny pro každý auto přístřešek jsou popsány v katalogovém listu konkrétního výrobku.

Přístřešek pro auto je sice primárně určen k ochraně Vašeho vozidla, nicméně stále častěji je využíván pro letní posezení na Vaší zahradě. Auto přístřešek tak stejně dobře poskytne stín pískovišti v letním vedru, ale poslouží i k ochraně před deštěm pro polena do Vašeho krbu. Přístřešek pro auto může být využit libovolně dle fantazie a potřeby klienta.
ZPĚT

www.reliablecounter.com