Přístřešek pro auto – plochá střecha


Foto1

Rozměry přístřešku:
Délka zastřešené plochy: 6 m
Šířka zastřešené plochy: 3 m
Průjezdní šířka: 2,4 m
Průjezdní výška: varianty 2m / 2,4m / 3m
Ceny přístřešků pro auta včetně DPH
Střešní krytina Průjezdní výška
2m
Průjezdní výška
2,4 m
Průjezdní výška
3 m
Trapézový plech 12 408,- Kč 12 705,- Kč 13 168,- Kč
Polykarbonát 18 901,- Kč 19 198,- Kč 19 661,- Kč
Ceny montáže přístřešků pro auta včetně DPH
Střešní krytina Cena montáže
na zpevněný (betonový) povrch
Cena montáže
včetně zabetonování patek
Trapézový plech 2 158,- Kč 2 610,- Kč
Polykarbonát 4 958,- Kč 5 410,- Kč
Ceny dopravy přístřešků pro auta včetně DPH
Doprava do vzdálenosti 50 km od výdejního místa (náš sklad v Říčanech - Jažlovicích) 1 000,- Kč

Přístřešek s plochou střechou je jednou z nabízených variant, která se bude skvěle vyjímat na Vašem pozemku a bude tak plně ladit se stavbami moderních designů.

Střešní krytina je v tomto případě volitelná a je tvořena jednak tradičním ocelovým, pozinkovaným,trapézovým plechem, nebo stále častěji využívaným materiálem – polykarbonátovými deskami (Polykarbonát 100, o síle 8 mm).

Přístřešky pro auta jsou Vaším spolehlivým pomocníkem při ochraně Vašeho čtyřkolého miláčka a to především v situacích, kdy se objeví nečekané přeháňky v podobě krupobití, zabrání nežádoucímu znečištění ptactvem, ale tvoří například i dostatečnou ochranu před sněhem i ledem a zbaví Vás tak nepříjemné procedury s jeho odstraňováním. Samozřejmostí je poskytnutí příjemného zastínění v době horkých letních dnů.

Celá konstrukce přístřešků je plně rozebíratelná a je dodávána v rozloženém stavu, včetně veškerého spojovacího materiálu. Všechny díly konstrukce jsou vyrobeny z ocelových profilů, zaručujících dokonalou stabilitu i pevnost.a jsou opatřeny povrchovou úpravou – žárovým zinkováním.

Toto provedení přináší možnost následně nanést na konstrukci barvu dle individuálního vkusu klienta a to ideálně tři měsíce po instalaci, respektive po zvětrání vrstvy zinku, což je ideální stav pro nanesení finální barvy. Současně je tak zabráněno porušení barevného pokrytí během dopravy a montážních prací.

Jednoduchá montáž, kterou lze zvládnout vlastními silami.


Foto2


Foto3


Foto4


Foto5

ZPĚT
www.reliablecounter.com
massive mastering