Přístřešek - oblouková střecha

Foto1

Rozměry přístřešku:
Délka zastřešené plochy: 6 m
Šířka zastřešené plochy: 3 m
Průjezdní výška: varianty 2m / 2,4m / 3m
Materiál konstrukce: ocel, žárové zinkování
Pozednice z ocelových jeklů 80 x 80 x 2 mm
Stojiny (nohy) z ocelových jeklů 80 x 60 x 2 mm
Rohové vzpěry z ocelových jeklů 80 x 40 x 2 mm

Ceny přístřešků pro auta (včetně DPH)

Střešní krytina Průjezdní výška
2m
Průjezdní výška
2,4 m
Průjezdní výška
3 m
Polykarbonát 30 295,- Kč Přístřešek pro auto koupit 30 774,- Kč Přístřešek pro auto koupit 31 525,- Kč Přístřešek pro auto koupit

Ceny montáže přístřešků pro auta (včetně DPH)

Střešní krytina Cena montáže
na zpevněný (betonový) povrch
Polykarbonát 4 958,- Kč

Ceny dopravy přístřešků pro auta (včetně DPH)

Doprava do vzdálenosti 50 km od výdejního místa (náš sklad v Říčanech - Jažlovicích) 1 000,- Kč
Doprava a montáž na vzdálenost větší než 50 km od výdejního místa (náš sklad v Říčanech - Jažlovicích) Individuální podmínky

Oblouková střecha tohoto přístřešku dodává v kombinaci s krytinou z polykarbonátových desek nádech lehkosti a velkorysého prostoru. Oblé tvary budou dokonale ladit s podobnými křivkami staveb na Vašem pozemku.

Přístřešky pro auta jsou Vaším spolehlivým pomocníkem při ochraně Vašeho čtyřkolého miláčka a to především v situacích, kdy se objeví nečekané přeháňky v podobě krupobití, zabrání nežádoucímu znečištění ptactvem, ale tvoří například i dostatečnou ochranu před sněhem i ledem a zbaví Vás tak nepříjemné procedury s jeho odstraňováním. Samozřejmostí je poskytnutí příjemného zastínění v době horkých letních dnů.

Celá konstrukce přístřešků je plně rozebíratelná a je dodávána v rozloženém stavu, včetně veškerého spojovacího materiálu. Všechny díly konstrukce jsou vyrobeny z ocelových profilů, zaručujících dokonalou stabilitu i pevnost,a jsou opatřeny povrchovou úpravou – žárovým zinkováním.

Toto provedení přináší možnost následně nanést na konstrukci barvu dle individuálního vkusu klienta a to ideálně tři měsíce po instalaci, respektive po zvětrání vrstvy zinku, což je ideální stav pro nanesení finální barvy. Současně je tak zabráněno porušení barevného pokrytí během dopravy a montážních prací.

Jednoduchá montáž, kterou lze zvládnout vlastními silami.

Foto2


Foto3


Foto4


Foto5


Foto6

ZPĚT