PARKOVÉ LAVIČKY
Pevná, masivní konstrukce. Snadná přeprava i montáž. Kombinace standardních, konstrukčních prvků.

VÝHODNÉ
CENY!!!
Parková lavička,
jedna noha,
bez opěradla

VSTOUPIT
Parková lavička,
dvě nohy,
bez opěradla

VSTOUPIT
Parková lavička,
jedna noha,
s opěradlem

VSTOUPIT
Parková lavička,
dvě nohy,
s opěradlem

VSTOUPIT

Parkové lavičky od výrobce.

Venkovní parkové lavičky jsou nedílnou součástí každého městského mobiliáře. Venkovní lavičky umožňují posezení i odpočinek po procházce v parku, ale jsou i oblíbeným prvkem v každé zahradě.
Parkové lavičky od společnosti PROMINVESTCOMPANY s.r.o., která je jejich výrobcem, vynikají především svou spolehlivostí, elegantním vzhledem, kvalitní a masivní konstrukcí. Materiálem pro parkové venkovní lavičky jsou, v jejich kovové části, pevné, ocelové profily. Bočnice parkové lavičky tvoří rám ze svařených obdélníkových profilů o rozměrech 60 x40 mm a L profilů o rozměrech 40 x 40 mm. Loketní opěrka parkové lavičky je tvarována z ocelové pásoviny 4 x40 mm. Sedáky a opěradlo parkové lavičky jsou vyrobeny ze smrkových fošen 40 x 100 mm. Parametry materiálů parkové lavičky dostatečně charakterizují pevnost a spolehlivost těchto výrobků .
Velkou předností parkové lavičky od společnosti PROMINVESTCOMPANY s.r.o. je kombinace standardních konstrukčních prvků. Parkové lavičky jsou tudíž zastoupeny hned několika typy. Podle způsobu instalace jsou parkové lavičky děleny na lavičky k zabetonování a lavičky ke kotvení k zemi. Konstrukčně se pak dále parkové lavičky dělí na lavičky s bočnicí s jednou a dvěma nohami a na lavičky s opěradlem a bez opěradla. Loketní opěrka je volitelným doplňkem ke každému typu parkové lavičky.
Je jen na rozhodnutí klienta, kterou variantu parkové lavičky zvolí a obohatí tak svou zahradu, pozemek či městskou část o kvalitní, účelný a esteticky příjemný prvek.
ZPĚT