DILENSKÉ PRACOVNÍ STOLYDílenské pracovní stoly
s ocelovou stolovou deskou


VSTOUPIT


Dílenské pracovní stoly
se stolovou deskou z MDF


VSTOUPIT


Dílenské pracovní stoly
se stolovou deskou z překližky


VSTOUPIT

Pevná konstrukce s masivní deskou

Pracovní stoly (ponky) jsou běžnou výbavou každé profesionální dílny a stejně tak nemohou chybět ani v domácí dílně každého kutila.

Společnost PROMINVESTCOMPANY s.r.o. vyrábí dílenské pracovní stoly a díky masivním konstrukčním prvkům jsou tyto pracovní stoly neobyčejně pevné a nachází své uplatnění v provozech s největší zátěží. Originální pracovní deska z ocelového plechu o síle 4 mm umožňuje velké zatížení a pracovní stoly jsou tak často využívány například v autoservisech k opravám automobilových motorů. Široké uplatnění nacházejí dílenské pracovní stoly v zámečnických provozech , v různých opravnách i servisech.

Dílenské pracovní stoly jsou sestaveny ze standardních prvků, které lze různě kombinovat a zákazník má tak možnost výběru hned několika variant. Nejjednodušší variantou je pracovní stul, opatřený pouze pracovní deskou bez stolových skříněk. Naopak pracovní stoly se stolovými skříňkami nabízejí prostor pro uložení ručního nářadí a nástrojů, nebo málo rozměrných materiálů.

Pracovní stoly mohou být kompletovány s jednou, dvěma, nebo třemi stolovými skříňkami, v provedení se šuplíky, nebo s policemi. Výběr konkrétního provedení je jen na zákazníkovi.ZPĚT